Prosinec 2008

Něco končí a něco začíná...

10. prosince 2008 v 16:07 | Barushka
Vím, že jsem do tohoto blogu vkládala hodně nadějí. Nechtěla jsem se ho stále zbavit. Chtěla jsem ho předělat a ukázat, že můj blog bude vyjadřovat jenom mne samotnou.
Bohužel jsem to vzdala..
Něco hezkého končí a uvolní to cestu novému poznání. Byla jsem s tímto blogem dlouho spokojená a děkuji mu za krásných 9 měsíců, které jsem na něm strávila.
Poslední dobou mě, i když jsem začala šíleně předělávat začal nudit. Proto mě určitě všichni ppochopí. Pokud na svůj blog chodíte se značnou nevolí, je třeba něco s tím udělat a já se rozhodla přestěhovat. Jsem teď na novém blogu. Jsem s ním maximálně spokojená. Přidávám opravdu jen to, co mám ráda a co mě vystihuje..
Pokud jste byli příznivci mého blogu, budu velmi ráda, když se kouknete na mé nové sídlo. Pokud jste náhodní návštěvníci, ...záleží na vás.
Všechny zvu na nový blog, který je mým novým útočištěm a cítím, že dělám správnou věc....:)

STĚHUJI SE ZDE


Gravity

10. prosince 2008 v 11:54 | Barushka |  Natoč to! na youtube


Za to nic nedám...

7. prosince 2008 v 0:04 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Když se tak ohlídnu do minulosti, není to minulost zase tak dávná, dejme tomu půl roku, musím se pousmát...
V jedné chvíli na mě padla nuda, a tak jsem navštívila svůj blog a pročítala si záznamy ze svého života. Jen očkem jsem je všechny projela. Nevím proč, ale vůbec se v nich nepoznávám. Psala jsem je přibližně před 10 měsíci a nevěřím, že za tu dobu se člověk může tak změnit.
Ne, že bych se měnila jako taková. Jsem pořád stejná. JÁ..., ale za posledních pár měsíců jsem pomaličku docházela k názoru, že nechci vést blog o ničem. Prostě jsem začala koketovat s myšlenkou, že blog bude jen o mě.
Kdysi jsem se vyjadřovala hlavně ke spřáteláčkům a přidávala soutěže, pixelky a jiné blbůstky, které jsou na pohled hezké, ale postupem času zjistíte, že takový obsah vás nenaplní, tak jak byste chtěli.
Začala jsem si blog předělávat...přesně podle svých představ. Žádné animované zvířátka nebo jiné hlouposti, prostě se tady chci nějak vypovídat.
Přiznávám - na svém blogu hledám útočistě. Je to jakási zpovědnice a zčásti dobrý přítel, který nezradí.
Navíc se s mými pocity mohu podělit s ostatními a to je na tom to krásné.
Prvně jsem si pohrávala s myšlenkou, že na staré časy zapomenu a vymažu záznamy z doby založení blogu. Podle mého jsou to jen samé žvásty a nic víc. Ale když se na to podívám z druhé stránky, je tady možnost vidět věci jinak. Můžu pozorovat, jak se blog žene kupředu, jak se vyvíjí nejen on, ale i já sama.
Před bezmála půl rokem jsem byla ta, která chce mít super navštěvovaný, třpytivý blog. Později začal třpyt upadat a já se stáhla do ulity a netoužím po třpytu a šíleném počtu lidí ve statistikách.
Ke štěstí mi stačí jeden povzbudivý komentář, který napíše náhodný návštěvník...5 lidí denně, ale přeji si, aby můj blog měli rádi a vítali na něj častěji, ba dokonce pravidelně.
Myslím, že je pouze pár vyvolených slavných blogů, které se díky svým schopnostem psát zajímavé články o svém životě dostali na špičku.Nevím, jestli jsou mé články zajímavé, každopádně se o to zkouším....
Zkouším to...protože za to nic nedám.

S čerty vážně nejsou žerty....!

6. prosince 2008 v 20:06 | Barushka |  Napsáno životem

Ráno jsem se poměrně brzy vzbudila..na to, že jsem šla spát až k ránu. Mám nějaké rozhozené spaní. Nevím, proč mi poslední dobou dělá problém usnout. Oči se mi klíží, zývám, cítím, že jsem unavená, ale ne a ne usnout.
Dopoledne jsem stihla jen něco málo přidat na blog. Poslední dobou mě zahltila vlna hezkých písniček. Tím pádem mám za úkol o všechny se podělit s vámi. Většinou to jsou staré a dobře známé písničky. Veselé i smutné, prostě taková všehochuť.
Včera jsem tak trošku posmutněla, že k nám nedorazil Mikuláš. Ne, že bych ho nutně potřebovala, ale vždycky jsme ty svátky slavili tak nějak naplno a poslední dobou se ty hlavní tradice obchází velkým obloukem.
Mamka mi včera sice záhadným, i když pro mě trošku komickým hlasem sdělila, že ji navštívil čert a nenápadně mi na okno postavila Mikulášskou nadílku.
Jak originální:D
Dneska se mi touha vidět čerta splnila. Ovšem v trochu větším rozměru.
Přijela k nám moje nevlastní pětiletá sestra a té jsme udělali trošku opožděného Mikuláše. Když zazvonil zvoneček, seběhli se všichni do obývacího pokoje. Verunka byla statečná, ale v očkách jí svítila světýlka napjetí. Držela se bábuše pevně za ruku a pomalu odříkáva básničku (o mýdle:D). Hrdý taťka samozřejmě všechno náležitě natáčel na kameru. Čert byl fakt povedený. Měl sice gumovou masku, ale byla tak ošklivá a šeredná, že bych k němu sama nepřistoupila s moc velkou odvahou, i když jsem věděla, že se pod ní skrývá zcela normální smrtelník.
Za to Mikuláše zcela odflinkli. Vypadal jako směs Mikuláše se Santa Clausem. Byl prostě v Santovém obleku, vousy mu z huby trčely jen tak aby se neřeklo a navíc byl hubený a vysoký (to by Mikuláši i odpovídalo), ale Santa má být vypasený...Nevím, jestli to je nějaký novodobý trend cpát všude Santu. Přijde s ním nějaká reklama na Coca-Colu a už ho derou i mezi čerty.
No, zkrátka si pamatuju, že jsme měli jako děti lepší postrašeníčko...V obleku čerta se dokonce skrýval můj vlastní taťka, ale nikdy jsem nic nepoznala:D. Je sice fakt, že starší brácha prý jednou čerta upozornil, že má stejné boty jako náš tatínek:D...ale jinak jim to těch 5 let vycházelo docela dobře..
No, co jsem ale chtěla říct. Když tak milá Verča doříkávala básničku a my jí zdvořilostně a povzbudivě zatleskali, čert se někam ztratil. Říkala jsem si, no asi chudák v té masce nemůže ani dýchat, tak se šel provětrat na vzduch.
Jen co jsem si to domyslela, čertisko se na mě vyřítilo z kuchyně a chrastilo mi řetězem kolem hlavy. Já samozřejmě rodilý nebojsa začala ječet a utíkat. Tak jsme dvakrát kroužili kolem stolu a já pořád řvala na celý barák "nééé, já jsem byla hodná"...ani nevím, co mě to popadlo, prostě jsem se ho tak vylekala, že jsem před ním utíkala..
Čerta to za chvíli přestalo bavit a odkráčel ke dveřím, tam se ještě rychle otočil a zase letěl přímo ke mě. Vyjekla jsem, ale stála na místě...naštěstí mě nechal:D
No, pak se samozřejmě všichni museli podívat na honičku s čertem, která byla pečlivě nahraná na kameře.:D
Ještě teď se mi smějí, že jsem měla větší strach než to malé dítě...super:D

No s čerty vážně nejsou žerty :(:D

The Cranberries - Kiss Me

6. prosince 2008 v 11:35 | Barushka
Velmi chytlavá písnička.. Kiss me, no myslím, že to mluví za vše..


Úvodník

5. prosince 2008 v 22:45 | Barushka |  Aktuálně
Možná už si někdo všiml (i když o tom silně pochybuji:D) že jsem si vytvořila ÚVODNÍK mého blogu. Je to taková uvítací místnost, pomocí které můžete vstoupit na stránky mého blogu.
Nevím proč jsem si ji zřídila. Docela jsem se nudila, tak to bude asi tím:D Můžete napsat, jaký na takový úvodník máte názor, jestli ho máte zařízený a proč..:)

Prvně jsem nevěděa jak na to a trošku mě potrápila úprava, ale nakonec jsem to nějak vyřešila a úvodník je na světě, dokonce i v doprovodu hudby od Lennyho:)

já a paní Zet..

5. prosince 2008 v 22:30 | Barushka |  Napsáno životem

Dneska mě opět navšívila má žena Bořutko♥ Zdělila mi všechny novinky ve škole a přinesla mi nějaké sešítky, které si budu muset do pondělka dopsat. Doufám, že se mi bude aspoň trošku chtít, protože jinak to dopadne jak s tím sešitem, co mi půjčila minule. Samozřejmě jsem si to učetnictví nedopsala...prostě se mi vůbec nechtělo, tak si to opíšu příště:D Ale neví to, tak musím být potichu, jinak mi už nic nepůjčí a budu nahraná:D
Dokonce mi Veru donesla dopísek od mojí neVěrky:) To jsem vůbec nečekala, fakt mě to zaskočilo. Takový dlouhatánský dopis přes 3 A4, kde mi píše, že je jí po mě smutno a že má zase nějaké trable. Tak jsem jí samozřejmě hned odepsala, jak jinak než přes 3x A4 :D..
Chtěla se stavit, tak snad v úterý, pokecáme a budu ráda, když ke mě přijde, protože tu sedím celé dny, už mě to nebaví.
Prý všichni vyzvídají co mi je, atd. No, na jednu stranu se nedivím, už chybím skoro měsíc a ještě jeden budu. Prý to rozebírala celá třída i s učitelkou. Tak jim učitelka řekla pár informací a že mě mají pravidelně navštěvovat, abych to měla lehčí s tím dopisováním učiva.
Stejně mám už jeden neklas ze Zelí (Základy ekologie), což je fakt super, protože to je úplně stupidní předmět, ze kterého budou mít všichni jedničku max. dvojku a já zase něco extra.
No, už se vidím, jak to budu všecko dopisovat..a opravovat.:(
Prý se po mě ptá slečna Zet. Jí fakt nemusím. Je hrozná. Se všema ze třídy vycházím naprosto skvěle, ale s ní jsem si prostě nesedla.
Museli byste jí vidět. Je to ten přesný prototip "bárbí". Né, že by chodila v růžové, ale je vysoká, hubená, dlouhovlasá a dlouhonohá bloncka.
Teď si všichni myslíte, že jí závidím, ale kdepak. Nemám totiž co. Ta holka je sice na první pohled eňoňuňo, ale nikdo ji nemá rád, navíc je psychicky labilní (dostala několik třepáků ve třídě kvůli svému PŘÍTELI-/tak ho musíte nazývat:)/) no a podle mě máme ve třídě hezčí holky, se kterýma vycházím úplně v pořádku. Jsou to moje dobré kamarádky. Paní Zet totiž, řekněme si to upřimně, není z blízka nic moc..
Kouzlo make-upu....
Proč ji nemám ráda? Je namyšlená. S ostatními ve třídě a dokonce i s učiteli mluví, jak kdyby byli ňáky plebs. Když musí, úplně ostatní ignoruje.
Proč se na mě teda ptala, když všechny ignoruje?
No je to klepna, ne...Musí vědět všechno, co se kde šustne, a tak vyzvídala po neVěrce, kde jsem co mi je.
Jak mi to neVěrka popisovala v tom dopise, musela jsem se nahlas smát.
Cituji:
"Nejvíc velký zájem o tebe měla paní Zet. Co mluvila? Bóóóže kráva. Uplně ty oči na mě dělala, ať jí to řeknu a potom uplně a je to vážné? A co je sní? A to musí být doma? Tolik otázek měla a hovno jí do toho. Jsem řekla, že nic nevím a nebudu o tom mluvit. Ten její výraz, bože jak pro krávu!!:D"
Když není ve škole, je hned lepší atmosféra. Ona se totiž nesnese ani s ostatníma bárbínama ve třídě.
No něco na tom bude....:D

Yael Naim - New Soul

5. prosince 2008 v 19:17 | Barushka
Nádherná písnička, která mě uklidní, dodá náladu a postará se o to aby mi bylo fajn..:) lalalálalála lalalálálálá lalala lala lala lala lálá...:DDůležité je nejen brát, ale i dávat...

5. prosince 2008 v 19:15 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Dnes si uvědomuji, jak důležití pro mě jsou přátelé.
Hodně lidí si na ně hraje, ale ve skutečnosti jimi nejsou. Mám hodně kamarádů a známých. Kamarádi jsou od toho, aby se kamarádili a přátelé od toho, aby se přátelili.
Na oko v tom nevidím velký rozdíl, ale ve skutečnosti tam je.
Ti kamarádi jsou lidi, kteří vás vytáhnou z nudy, máte společné zájmy, společný koníček, umíte se spolu docela v pohodě bavit a lehce se s nimi navazuje konverzace. Ti vás seznamují s dalšími a s dalšími lidmi, kteří se pro vás opět stávají kamarády nebo známými.
Z těch mnoha kamarádů, které máte se najde jeden či dva lidi, kteří jsou vám o něco blíž než ti ostatní. Více si rozumíte....Takovému člověku se říká přítel.
Přítel by vám měl umět pomoct. Cítíte z něj lásku. Nemyslím lásku, jako takovou. Druhů lásky je také hodně, třeba zamilovanost a víc než mít rád...
Máte ho rádi a nedokážete si bez něj život představit, přitom to není nikdo z rodiny ani váš partner. Je to člověk, který vás chytl za srdce.
Přítel se vám snaží pomáhat, a to v čemkoli. Ať už se jedná o nějaké rozhodnutí, lásku nebo špatnou náladu, měl by se snažit vás vyslechnout a podpořit.
Já si strašně cením lidí, kteří se pohybují v okruhu mých přátel. Můžu jim říct prakticky skoro všechno a citím, že má tajemství jsou v bezpečí.
Dokážu ocenit jejich radu. Velmi ráda si vyslechnu jejich názory. Ne vždy se shodují s těmi mými, ale o tom to není. Nemusíte se za každou cenu podobat a být stejní. Názory jsou různé a já si jen poslechnu ten jejich a poté ho srovnám s tím mým. Zvážím všechna pro a proti a rozhodnu se.
Většinou jsem dost tvrdohlavý člověk, který se snaží všechno vidět podle sebe a když mi někdo řekne cizí názor, začnu na to přihlížet i z jiné stránky. To je podle mě výhoda.
Není zrovna moc slavné, když vám všechno co řeknete vaše přítelkyně či přítel odkýve. Je nutné, aby měl vlastní názor a aby ho dokázal nějak zformulovat. Potom vám pomůže víc, než když jen souhlasí.
Někdy ale není nutno slov. Někdy stačí, když mlčky vyslechne a pak utěšuje, že všechno bude zase lepší...
Jsou chvíle kdy potřebujete porozumění a nebo jen takové to poplácání po rameni...na to tu máte přítele.
Hlavně nesmíme zapomínat, že důležité je nejen brát, ale i dávat, a proto k příteli přistupovat stejně tak hezky, jak on k vám.
Není totiž zrovna na místě, když vám celou noc utírá slzy, fouká rány a za dva týdny ho odbydete, když má podobný problém. Umět naslouchat je důležité....
Pak už je jen poslední skupina- známí. Jsou to ty povědomé tváře, lidé kterým řekneme suché ahoj nebo je pravidelně potkáváme. Málokdy se dáte do řeči a debata se většinou zadrhává. Jsou to ti kamarádi od vašich kamarádů, kteří se nestali vašimi kamarády...

Jak složité..^^

Ale je to přitom lehké jako facka...stačí naslouchat a pravý přítel přijde...

Where did you go....

5. prosince 2008 v 9:44 | Barushka
If I hadn't been for cotton-eye Joe
I'd been married long time ago
Where did you come from
Where did you go
Where did you came from cotton-eye Joe

If I hadn't been for cotton-eye Joe
I'd been married long time ago
Where did you come from
Where did you go
Where did you came from cotton-eye Joe


Fakt super písnička:D

Barborka a nazítří Mikuláš

4. prosince 2008 v 20:39 | Barushka |  Napsáno životem
Dneska byl fakt fajnový den. Dokonce jsem ho završila i pizzerií, kde jsem si bohužel mohla dát jen salát (blbej režim, nejradši bych do sebe narvala tři nožičky párku a kyblík hořčice:D)...
Bylo fajn, pokecali jsme..dostala jsem dárečky na svátek a jelo se domů.
Po cestě jsme si všímali vánočních výzdob a výloh. Je to fakt krásná podívaná - vánoční město. Škoda jen, že není sníh..:(
Nevím proč, ale sníh mi u Vánoc a vůbec toho vánočního času chybí. Když nenapadne, jsou to jen poloviční Vánoce.
Už si pomalu brousím zoubky na pečení cukroví a zdobení stromečku. Loňský rok náš domek zdobily dva stromečky - modrý a červený.
Červený je dole v jídelně. Je obrovský a nádherný...Nemám moc ráda ty přeplácané stromečky. Ta všehochuť mi přijde děsně kýčovitá. Červená s bílou patří k Vánocům stejně, jako kapr a koledy. Navíc si na hezkém stromku potrpí i moje mamča. Večer si vždycky zapneme červená světýlka a necháme se volně unášet vánočním časem..
Modrý stromek je u bráchy v pokoji. Máme ho tam prostě jen tak pro radost. Nemyslete si, že modrá by byla moje oblíbená barva, ale jiné baňky nám nezbyly:D Navíc bratrovi se líbí (prý víc než ten červený:-/)
S cukrovím to letos vypadá trošku bledě. Perníčky jsou jakýmsi hlavním druhem cukroví u nás, ale protože máme doma mimčo, težkoje nazdobíme natož upečeme 20 druhů. Dáda je strašně čilé dítě. Všude vleze, (dneska dokonce zdolal tři schody) a proto nebude moc času. Ale podle mě to budou krásné Vánoce, navíc Danečkovy první,...příští rok to bude mít ještě větší kouzlo. Budou mu pomalu dva ročky a bude k sežrání.
Podle mě jsou nejhezčí vánoce tehdy, když jsou děti ještě malé. Jsem zvědavá jak bude reagovat na Ježíška.
Pamatuju si, že já s mým starším bráchou jsme je děsně prožívali. Dokonce mi každé Vánoce kecal, že viděl Ježíška. Pamatuju si, že jsem z toho byla celá nešťastná, když jsem ho taky nezahlídla skrz zasněžené okno.
Představovala jsem si ho vždy jako malého chlapečka v sáňkách. Brácha si zase představoval, že je to velký vousatý pán podobný Mikulášovi.
Ten ostatně bude chodit zítra. Jo čerti, to bylo moje peklo. Stačilo jen v den D slyšet zvoneček a já byla pod stolem. Třásla jsem se jako ratlík a prosila mamku, ať mě vezme na ruce...
Asi proto jsem byla tak vycepované dítě:D
Myslím, že svátky by se měly už kvůli dětem slavit hezky a v klidu, aby měly na co vzpomínat stejně jako teď já..

To mi připomíná, že musíme ustřihnout barborku...:)

She´s singing....

4. prosince 2008 v 19:51 | Barushka |  Natoč to! na youtube
Našla jsem další slečnu, která stojí za zmíňku. Má krásný hlas a svoje videa stejně jako Esmee Denters zveřejňuje svá zpívaná videa na youtube.com
Bohužel jsem nenašla její jméno, ale hlas má, to se musí nechat. Navíc je šíleně podobná Vanesse Hudgens (HSM) Podle mě, teda jo...Více vidí

Neznámá slečna v tomto videjku zpívá "Take a Bow" by Rihanna...


Barevný řetězák

4. prosince 2008 v 16:14 | Barushka |  Barushka
O růžové...
Líbí se ti růžová? --Jo, je to pěkná barva:)

Děláš často dizajnky s růžovou?--Sem tam..
Oblékáš se hodně do růžové?--Hodně ne, mám doma růžové jedno nebo dvě trika..

O modré...
Tvůj názor na modrou?--Uklidňující..

Máš teď něco na sobě modrého?--Hvězdičky na mojem županu jsou modré:D
Vidíš ve snech modře věci, které modré nejsou?--Ne, to se mi nestává..


O zelené..
Myslíš, že zelená je jenom tráva?--To rozhodně ne..:D

Uvidíš zelenou kytku od hlavy k patě..--Stává se;)
Co se ti jako první vybaví, když pomyslíš na zelenou?--Travičká zelená:P

Design 03

4. prosince 2008 v 14:23 | Barushka |  Aktuálně
AKTUÁLNĚ#3

Tak jsem tady zase s novým designem. Trošku jsem si s tím vyhrála..nevěděla jsem si rady s menu, ale nakonec jsem to vyřešila nápisem vedoucím šikmo v horním volitelném boxu.
Doufám, že se taky bude líbit. Je sice trošku tmavší, ale bílý rámeček ho alespoň trošku zesvětluje a prozáří.
Líbí se mi slečniny nohy, takový jeden velký smotanec. Jde špatně rozeznat pravou nohu od levé. Taky někdy tak přiblble sedím, sice ne až tak..ale působí to dost zajímavě:D
Upřimně jsem zvědavá, jak dlouho tady vydrží...:DBritney na playback

4. prosince 2008 v 12:28 | Barushka |  Natoč to! na youtube
Tak co? Uznáváte playback? Koukněte co se doopravdy skrývá pod skvělým vystoupením...tady máte záznam čistého hlasu Britney Spears..
Je ale pravda, že tančit tak dlouho a do toho zpívat musí být náročné. měla by asi přestat kouřit :D


Name day - Holiday

4. prosince 2008 v 12:06 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Konečně mi dneska přišla lepší zpráva. Zdravotní stav se pomaličku zlepšuje, což je pro mě príma. Mám hned lepší náladu, ale ještě si víc jak měsíc poležím doma...
Už mě to nebaví, je nuda. Včera byla u mě Bořutko, tak jsme se nasmály, bylo fajně, jsem ráda, že ji mám:*
Tak jsem zase o něco veselejší člověk,..:D
Dneska je krom toho velmi významný den, že...:D Ano ano, slaví jmeniny všechny Barči.
Tak jsem dneska dostala docela dost blahopřání, děkuju všem. Vždycky mě to hrozně potěší. Pár dní před svátkem nebo nározkama přemýšlím, kolik lidí si na mě asi vzpomene.
Samozřejmě rodinka a nejlbližší kámoši.
Taky se vám stává, že vám popřeje ten, od koho byste to nečekali ale ten, od koho to čekáte a jste si jistí, že vám popřeje to neudělá?..
To mě, pravidelně každý rok...
Trošku to zamrzí, ale fajn...stává se, že :)
Takže taky přeji všem Barčám vše neej :)
Dneska se budu snažit užít si den a zbytečně se nevytáčet..zkuste to taky:):)

Paramore - Decode

3. prosince 2008 v 23:18 | BarushkaŽe by?

3. prosince 2008 v 22:31 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...
Tak jsem se zase trošku nachytala...nepíšu a nepíšu žádné články. Ani nevím proč, prostě mám někdy období, že píšu jako blázen a někdy zase potřebuju spočnout.

Omlouvat se nemá cenu, stejně ty moje výplody blbosti nikdo nečte:D

Už jsem si tak trošku zvyka na ten můj novej "nepodařenej" vzhled blogu, ale dneska jsem si tak trošku hrála v photofiltru a vytvořila nové záhlavčo. je to zase tak hrozně tmavé:D..
Poslední dobou nemám na ty designy inspiraci...^
Potřebovala bych nějaký pěkný obrázek a super brushe..pak by to mělo grády..:)Ale jaksik se mi nedaří najít to pravé ořechové..
Ale kdo hledá, ten najde...nebo ne?^
No, po dlouhé době jsem se dívala na filmík Pan a paní Smithovi. Nevím proč, ale měla jsem včera takovou chuť pustit si nějakou rvačku...
Nějak se mi líbilo to pojetí. Hrozný stereotyp a nuda v manželství, pak se málem zabili a nakonec vášnivý návrat...Jo zajímavé:D
Nevím, kde se to ve mě bere, kruciš:D Budu muset přepnout...
V poslední době jsem nějaká nejistá,...bude to těmi problémy, prostě mi nějak nejde řešit nic s chladnou hlavou, stále jsem přistižená, že myslím na něco úplně jiného..nemůžu se soustředit..:D
Pro rodinu jsem zkrátka zamilovaná...:D
I když...^^
Spíš nešťastně..nevím, proč mám takovou smůlu. Nepřipadám si zase tak zrůdná:D ani divná ani pošahaná --je to všecko krajně v mezích, pošahanost sice trošku převyšuje normy..
ale...:D Stačí..
Prostě mám pech!:D

Že by...?