Listopad 2008

Design 02

23. listopadu 2008 v 15:52 | Barushka |  Aktuálně
AKTUÁLNĚ#2

Tento vzhled byl dočasný...už pracuji na novém. Moc se mi nepovedl, představovala jsem si něco jiného, ale bohužel...nevyvedl se...Jóó ňák bylo...ňák taky bude!

21. listopadu 2008 v 22:46 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Pořád se snažím nemyslet, ale nejde mi to.
Dneska jsem se asi 5x načapala, jak hledím někam do neznáma a vůbec o tom nevím.

Musela jsem mít pěkně hloupý výraz...

Poslední dobou prostě vím, jak se cítí člověk, který chce všechny své problémy nějak odstranit, ale nedaří se mu to.
Vyhodit je z okna, spláchnout do záchodu, hodit pod auto nebo je utopit ve vaně plné vody.

Copak to jde?
Prostě je mám v patách...mám je pořád za sebou a nejde na ně přestat myslet.
Chjo...někdy bych potřebovala ten svůj přehlcený mozek vypnout aspoň na pár hodin, nejlépe dní. Přečkat tak i celé jedno špatné období a zapnout se, až bude líp...ale taky by to líp nemuselo nastat.

Můj problém je v tom, že jsem věčný pesimista. Tvářím se sice navenek jako ta, která má humoru na rozdávání, ale přitom bych jím v některých situacích potřebovala minimálně zaházet lopatou.
Každý si den nejmíň stokrát říkám : Nebudu na všecko tak myslet, nebudu si to připouštět..jenomže, nejde to.
Možná mi to nikdy nepůjde. Vždycky když se já nebo někdo blízký ocitne v bryndě, pořád na to musím myslet a nějak se mi nepodaří to vymanit z hlavy.
Ale asi to je normální...

Chtěla bych být ten typ ...Jóó ňák bylo, ňák bude!

Snad se mi ta nálada zpraví, když jsem se tak hezky vykecala..;-)

No comento...

20. listopadu 2008 v 19:18 | Barushka |  Napsáno životem


Dneska byl fakt parádní den!
Byla jsem po dlouhé době ve škole, nasmála jsem se hned při cestě do ní, protože jsem šla s Žužlankou a Bořutkem♥..
Samozřejmě se mi nepoštěstilo a hned z rána byl taky chcánec x(
Pršelo jak z konvice..takže mě to celkem vytočilo!
Vyžehlené vlasy a takový nečas hnusný. Otevřela jsem domovní dveře a málem se mi zježilo všecko na hlavě...!
No co, aspoň mám voděodolnou řasenku:D
Dělám tu ze sebe nějakou bárbínu, že? Néé..nejsem, jen mě to vytočilo, pač sem si ty vlasy žehlila...no ještě že nesněží, že..

Ve škole celkem sranda. Měla jsem zůstat po škole, sákryš, hned ze startu. Prej se nemám tak nahlas smát..No ono to nejde, když jsem zrovna holkám říkala takovou historku, sme se smály ještě pěkně dlouho.
Si asi ta naša kočka učitelka myslela, že mě naštve..ale mě je jedno, jestli se budu v takovém hnusném počasí válet doma nebo ve škole v lavici:D
Dneska jsem si všimla naší nové spolužačky. Jmenuje se Martina, je jí 21 a vypadá strašně zakřiknutě. Asi se mě trošku lekla, jak sem přiletěla do třídy...no, vypadá mile :):)
I s mamkou jsem se posmála, dneska padaly takové hlášky doma.
navíc na mě spadl strop:D Teda, ne že by spadl, ale kus omítky i s tím zdivem. No jo, otčím si hraje na Kutila Tima a pak to tak dopadáá xD

.....no comento..

Beyoncé Knowles - If I Were A Boy

20. listopadu 2008 v 16:26 | Barushka
Nádherná písnička..dokázala si mě získat už při první sloce..Škoda, že jsem nesehnala klip, protože by vám řekl víc, než jen text. Je to dost zajímavé a myslím, že to ocení všecky správný holky;-)


Zákony schválnosti neberu

19. listopadu 2008 v 20:43 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...
Tak jsem si hezky plánovala, jak se budu dívat na Novu, na nový díl Soukromých pastí, ale pěkně jsem se zapotila u blogu.
Opět mi to nějak blblo. Chjo..
Vzhled sice nic moc, já vím, taky tu nebude nijak dlouho. za nějaký čas (myslím, že velmi krátký) tu bude zase něco jiného.
Venku už je pořádná kosa! Vůbec se mi nebude chtít ráno vstávat.
Jdu totiž po třech týdnech opět do školy. (tzn. že nebudu moc často přidávat články, jako v poslední době) Docela se těším na holky. Bude sranda:) Zase vyvedeme nějaké ty cipiny a bude fajn. Jenomže, kdo má v té kose vylízat z domu x(
Asi si na cestu vezmu čepku a rukáávky, aby mi nebyla zimutka na ruce :^)
Normálně mám od doktora předepsanou dietu. Né, že bych byla tlustá, ale kvůli zdravotním potížím, a tak nemůžu nic smaženého, tučného, mastného, většinou žádné sladké, hodně zeleniny atd.
Ve škole vždycky vařili takové šlichťáky hnusné, ale když mám teď dietku, začali si vařit samé kuřecí prsíčka s dresingem..

No koho by z toho nestřelilo!
Chci taky kuřecí prsíčka a plno dresingu..už mi nechutná jíst každý den vařené brambory a slepičí vývar. Bože!

No, to je holt zákon schválnosti...když může, otráví vám život D:jak to vypadá???

19. listopadu 2008 v 13:35 | Barushka |  Aktuálně
rekonstrukce :D
nejak mi to nenajíždí..bože bože..:(

Může mi někdo říct, jak momentálně vypadá vzhled mojeho blogu?..Změnila jsem to, ale nejde to vidět, takže pokud to nenajíždí jen mě, musí to vypadat hrozně....potřebuju to dodělat::(:(

Tak jsem se rozhodla to úúúplně zničit.

Obnovila jsem šablonu...jenže se mi furt zobrazuje starý design. Už mě to pěkně !ereee.
Chjoo!

Už mě napadla ta hrozná myšlenka...SMAZÁNÍ!

Ne, neudělám to, ale blog mě připravuje o moje nervy. Bože..co jsem komu udělala. Proč prostě aspoň jedna výměna designu nemůže proběhnout v pohodě.

Vzdávám to..prostě...budu mít ten hnusný základní...tedy asi jen pro vaše oči, protože mě se zobrazuje pořád můj "bývalý"....!!!!!

Legální potěšení..

19. listopadu 2008 v 12:08 | Barushka |  Natoč to! na youtube
tihle Ska-P mě docela baví;-)


Fucking Christmas..svetry se sobem?

19. listopadu 2008 v 12:04 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...
Taky tak milujete vánoční atmosféru? Já moc. Ne, že bychom to doma nějak prožívali...máme normální Vánoce, asi jako všude. Kapr, stromeček, cukroví, pohádky...

klasika..^^

Docela mě dostala zpráva, že na ČT1, kde jsou ostatně nejlepší pohádky, bude probíhat čtyřhodinový pořad Václava Moravce. Ani na Vánoce nedají pokoj s tou svojí politikou. Už mě totiž ta naše situace v politice pěkně štve. Ničí mi to nervy a na Vánoce chci mít klid!
Vánoce jsou přeci svátky klidu...
Na Vánoce bych si přála něco menšího...každý rok nechci působit svými dárky potíže a pak celý rok poslouchat, jak byl Ježíšek štědrý a přinesl mi drahý dárek, který si ani nezasloužím...:!
Letos si přeji foťáček...sice to není nic levného, ale Ježíšek to v pohodě unese:D
Už mě štve, jak se furt musím ptát, jestli si náhodou můžu pujčit foťák..přitom leží doma na poličce. Ono totiž u nás doma neexistuje to známé - co je mé je i tvé.
Většinu těchto věcí jako je videokamera, foťák a další věci vlastní můj otčím, který...ne, že by byl nějaký krkoun, ale prostě musí doma panovat - Zeptej se!
To mě vytáčí, protože se většinou taky na nic neptá..

výhoda silnějšího^^
Naštěstí mě uklidňuje fakt, že jediný u nás, kdo vlastní flashku jsem já, a proto za mnou musí přijít a zeptat se, zda si ji může pujčit.
Vždycky se asi 2 minuty rozmýšlím, jestli mu ji pujčím nebo ne...:D:D
Ne, že bych byla lakomá, ale jednu mi už někde zašantročil...ale pro klid v duši, samozřejmě pujčím..
No..vypadá to, že u nás panuje jedna velká válka. Trošku na tom bude pravdy.
Ono, u taťky♥ se nemusím ptát, jestli si můžu foťák půjčit...
U nás je to prostě zvláštní. Když chci s mamkou♥ o něčem mluvit, většinou si ji volám třeba do kuchyně, mimo něj...aby nic neslyšel. Přitom se jedná o úplně normální věc, kterou by klidně slyšet mohl.
Nebo se před ním snažím tišit. Mluvím s mamkou pološeptem a když po ní něco chci, naznačuji to jen posunkama...
vypadá to legračně, ale za chvíli mě to začne pěkně štvát..!
No, co nadělám..doufám, že letos mi na Jezusa pod stromkem nezbyde jen svetr ze sobem...

Katy Perry - You're So Gay

19. listopadu 2008 v 11:41 | Barushka
Na doporučení raiNy sem dávám fakt super písničku....musím říct, že mě dostala:) Znám od ní totiž jen I Kissed a Girl a Hot N´Cold :)
Jsem nadšená z toho klipu!!


NESNÁŠÍM^^

18. listopadu 2008 v 21:58 | Barushka |  Barushka

Co nesnáším

 1. nespravedlnost, ale té je na světě tolik. Každý říká, že svět je nespravedlivý, ale není to pravda...to jen lidé jsou nespravedliví a ostatní na to doplácí. Ostatně život sám o sobě je jedna velká nespravedlnost.
 2. čekání ve frontě, to mě úplně vytíčá. Hlavně v obchodech, kde je 30 000 lidí a otevřené jsou jen dvě poklady. To by mě střelilo, fakt. Celkově mě čekání vytáčí, třeba na bus nebo tak...
 3. pečené kuře, nevím proč mi nechutná. Asi jsem ho přejezená. Když ho ale vidím, tak se mi zvedá žaludek. To je jediné jídlo, které mi tak vadí, jinak sním docela všecko..
 4. přetvářka, namyšlenost...vlastnosti, které mi u lidí vadí. Přetvářku bych ještě snesla, protože u většiny lidí je dost průhledná, ale namyšlenost a povrchní chování vysloveně nenávidím..
 5. nejistotu, jedna velká nepříjemnost..když nevíš na čem jsi. Ať už v čemkoli.
 6. hlodavce, těch se štítím, mám z nich panickou hrůzu...od křečka až po potkana ...fuj!
 7. matiku, směs číslic, které jsou pro někoho úplně logické...ale já mám z toho chaosX-!
 8. nudu, to je fakt "nejlepší" způsob jak trávit volný čas.
 9. konflikty, sama je někdy vyvolám, ale velmi rychle přejdu k usmiřování, protože napjatá a dusná atmosféra...auuuch! X!
 10. komáry, ti mě deprimujou..na co tu vůbec jsou???:D

MILUJU^^

18. listopadu 2008 v 20:08 | Barushka |  Barushka

Co miluju

 1. dobrou hudbu, jako je například Lenny Kravitz, Amy Winehouse, The Fray, The Rasmus, A Fine Frenzy, Amy MacDonald, Sara Barellies, ale poslouchám i funky a r´n´b, takže moji oblíbenci mezi nimi jsou Justin Timberlake, Rihanna, Mary J. Blige, Beyoncé a Ne-Yo...kdybych měla jmenovat všechny, nedopíšu se;-)
 2. filmy, mezi oblíbené herce patří Adam Sendler, Tom Hanks Julia Roberts. Mezi nejlepší filmy určitě Zelená míle, Chyť mě, když to dokážeš, Náhodný milionář, Román pro ženy a Geisha. Mezi českou klasiku řadím filmy s Tomášem Holým a pohádku s Čerty nejsou žerty..pak Pixarovky a další kreslené filmy:D
 3. dobré jídlo, bez kterého se delší dobu neobejdu. Opravdu ráda mám těstoviny, a to skoro na všecky způsoby (špagety, saláty,...), dále si pochutnám na kuřecím řízku s bramborovým salátem a nudlové polívce.
 4. svou rodinu, která by měla být na prvním místě. A to samozřejmě je...;-)
 5. kamarády, kterých není nikdy dost, ale mezi opravdové můžu zařadit jen málokoho.
 6. Sladkosti, kdo je nemá rád, toho nechápu, protože já na sladkém ulítávám. Miluju tyčinky TWIX, čokoládu Milku, piškoty, cocacolové želé bonbony, jablečný a jahodový pendrek, pouťová a žvýkačková lízátka, Kinde vajíčko, mamčiné věnečky.. a makové buchty od babičky :-P
 7. Mickey Mouse, podle mě je to nejlepší kreslená postavička všech dob. Je to sice už starý děda, ale je k sežránííí..:D
 8. Internet a vše kolem něj, neobejdu se bez něho ve škole, doma a prostě mi zaplňuje volný čas
 9. Fotografie, nemusím na nich být zrovna jáXD (tomu se spíš vyhýbám), ale líbí se mi zajímavé fotky, obrazy..ať už to jsou umělecké fotky nebo ne, vždycky dokážu ocenit dobrou práci:) Také je ráda upravuju v různých programech...
 10. Společnost a zábavu, bez které se mi chce brečet. někdy samozřejmě potřebuju být sama, ale většinou vyhledávám kámoše a srandu. pak děláme různé blbosti a je fakt super..:)

Jason Mraz - I'm Yours

18. listopadu 2008 v 17:46 | Barushka

Tahle písnička mě vždycky zbaví stresu (ne že bych jím trpěla) , ale když si ji poslechnu, najednou mám dobrou náladu..:)


Je to pro mě stresující..popravdě mě to sere !

18. listopadu 2008 v 17:37 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Tak jsem zase po několikadenní pauze zpátky. Potřebovala jsem si trochu odpočinout od vševědoucího internetu a načerpat nové síly k přidávání článků.

Podivnosti v mém životě se stále dějí.

Ne, že bych narazila na UFO nebo zahlédla domácího skřítka (zatím), prostě mi vypadlo ICQ. Bez většího důvodu. ... Není to sice katastrofa, ale prostě nejelo asi na 4 minuty. Není to sice globální problém, ale přinejmenším je to velmi nepříjemné, když si právě s někým něco domlouváte...
Stávají se i horší věci..o tom bych měla vědět docela dost. Takže si za informaci o offline ICQ nafackuju, abych se zbavila blbého pocitu.
Opravdu jsem si dala dvě facky.....jen abyste věřili.
Jen abych přiblížila to s tím ICQ, ...už o tom zase mluvím já vím... chci jen říct, že nemám ICQ ale QIP.
Tedy..mám obě varianty, ale běžně používám QIP. Ajsko je totiž takové záchranné a krizové východisko. Pokud mi něco nejde poslat nebo přijmout přes QIP, najedu na ICQ a většinou to jde.
Ne, že by ICQ bylo lepší než QIP...
QIP je mnohem lepší. Je přehlednější, jednodušší a lépe vypadá. Tím nechci naštvat zapřísáhlé fanoušky ICQ. Jedinná věc, kterou postrádám u QIP je posílání T-Zeers (nevím, jak se to přesně píše)...Poskakující animace přes celou plochu textového pole. Jaaak zábavné! xP
Někdy mě to ale pěkně štvalo, protože když se lidé dozví, že vám vadí nepříjemný zvuk škrábajícího kocoura, začnou spamovat a posílat vám ho při každé příležitosti.
To se přeci nedělá, že...
jento to nikoho nezajímá...

Je ale fakt, že slovo ICQ používám v běžném hovoru nejčastěji. Přeci jen zní líp dáš mi tvoje ajsko než, dáš mi tvůj qip?..
Většina pořád zápasí s icq a vysvětlovat jim pojem qip (těm, kteří neví co to znamená) by pro mě bylo velmi stresující. Když to řeknu hnusně, ale pravdivěji: Sralo by mě to...
No..navíc ani pořádně nevím, jak se QIP vyslovuje..já říkám kvip. Přijde mi to lepší než kvajp. To zní to totiž strašně..:-!
(řekněte si slovo kvajp 5x zasebou)

Navíc pro většinu je to prostě kvip;-)

Remíza

15. listopadu 2008 v 20:24 | Barushka |  Napsáno životem

Dneska jsem měla trošku shon, hned od rána. Brácha měl zápas ve florbale a já se s mamkou vydala na dlouhou cestu, kouknout se, jak to našemu bráškovi jde. Trošku jsme se ztratily a přijely o 45 minut později..nevadííí:D Viděly jsme poslední třetinu i konečný bráchův gól. Nakonec Vítkovičáky rozdrtili 9:0.
..toš dobré ni?
Pak jela mamča domů a já zůstala sama na pospas florbalovým fanouškům, kteří všude kolem pokřikovali a řvali. Už jsem se popravdě nemohla dočkat, až přijede Verunka (bráchova přítelkyně)..aspoň pokecám.
Přijela.....ale ne sama....
pan T ji přivezl autem, aby se nemusela trmácet pěšky. Moc mu to slušelo a když jsem ho poprvé uviděla, znervózněla jsem. Úplně jsem cítila to napětí, ale on mě samozřejmě bere jen jako kámošku....
No..myslím, že dneska byl celkem fajn den. Pokecali jsme, zasmáli se..i druhý zápas neskončil nějak hrozně. 3:3 remíza..
Zítra slavíme bráchových 19 let. Doufám, že domácí oslava nebude jedna velká nuda.
Ostatně jako vždycky....
Začíná Zoro, toš musim koukat,...:D

WALL-I

14. listopadu 2008 v 22:38 | Barushka |  Recenze filmů
VALL-I (2008)

Konečně jsem měla tu možnost kouknout na nový animovaný film WALL-I. Četla jsem, že je to nejdražší animák vůbec. Ani se nedivím, protože film je skvěle propracovaný a s efekty se tam opravdu nešetřilo.
Ale co jiného můžete čekat od společnosti PIXAR, že...Hledá se Nemo, Příšerky s.r.o. - všechny tyhle filmy byly na jedničku, proč by zrovna WALL-I měl být vyjímkou.
Není vůbec možné, aby si malého recyklačního robůtka někdo nezamiloval. Je hrozně roztomilý a když ještě zamrkal těma svýma obrovskýma očima, byl prostě k sežrání..:)
EVA (WALL-Iho přítelkyně) na mě působila dost chladně, ale nakonec si mě taky získala.
Nebudu psát obsáhlé recenze, protože na to každý musí kouknout sám a posoudit, zda se mu film líbí nebo ne.
Jediné menší minus je, že příběh je zhotoven spíše pro starší diváky. Myslím, že menší děti by z toho nic neměly, a kromě hezkého robůtka a jeho kamarádů moc z filmu nepostřehnou. Děj by jim snadno utekl.

Doporučuji ...je to fakt podívaná..:)


Design 01

14. listopadu 2008 v 17:34 | Barushka |  Aktuálně
AKTUÁLNĚ #1

Tento vzhled mě očaroval, doslova mě chytil za srdce! Nevím, jestli se líbil i ostatním, ale myslím, že není až tak špatný. Slibovala jsem si, že tu dlouho vydrží, ale mě znervózňuje čekat..chci tvořit a tvořit další designy.

Třeba ještě dneska něco uklohním a pak sem šoupnu něco nového. Každopádně mě slečna s perfektní čapkou pořádně okouzlila :)

Nebudu sem dávat předchozí designy, protože by to stejně nemělo smysl. Začínám jakože od nuly a to i se vzhledy mého blogu.

Pro zvětšení klikni na obrázek

Proč se tě nechci vzdát?

14. listopadu 2008 v 13:40 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Proč už se mi můj blog vůbec nelíbí? Proč ale nemám to srdce se ho vzdát, vymazat ho a založit si nový?
Já nevím...netuším to. Je to tím, že už ho mám tak dlouho a je to můj druhý svět, který se pomaličku ale jistě začíná rozjíždět. Mě se ale bohužel přestává líbit. Chci psát pouze o sobě a ne sem přidávat něco, co se mi příčí.
Před necelým rokem, kdy jsem blog zakládala, jsem se rozhodla udělat ho moderně, aby se všem líbil a aby měl styl. Samé pixelky a obrázky

...jenomže. To časem omrzí!

Já chci prostě udělat jednu velkou blbost!--- Vymazat některé rubriky, jiné zase předělat a psát jen to, co se mi zlíbí a zachce. Chci pouštět ven mé názory a chci se tady každodenně vykecat ze svých starostí, strastí, problémů, šťastných a veselých příhod..prostě aby byl ten můj milovaný blog o mě a ne o někom, kdo chce být jako ostatní blogy.

To mě už přešlo...

Něchci být jen kopie nejlepších blogů..chci být prostě taková, jaká jsem..chci mít blog, na který budu hrdá, budu ho mít ráda. BUDE O MĚ...
Já ten svůj blog prostě musím předělat, protože dřív nebo později bych na něj už nic nepsala.

Jenomže blogováví je můj druhý život. baví mě.
Tedy je pravda, že někdy mě dokáže pěkně vytočit, ale i hodně potěšit. Nedokážu ho smazat a jít dál, ...dál na jiný blog...
Nechce se mi budovat ho od začátku, vím totiž, že by mě to přestalo bavit. Jsem ráda, že můj blog navštěvují lidé, kdybych si však založila nový...už by tam nikdo ani nepáchl :D
Tedy popravdě mi nejde o návštěvnost. Jsem nadmíru spokojená s cca 50 lidmi denně, kteří sem přijdou, ale je lepší mít návštěvnost 12 lidí denně a 3 stálé čtenáře, kteří vaši práci zhodnotí, potěší vás a napíšou komentář než 300 lidí denně, ale bez stálého návštěvníka.
To je můj cíl..vybudovat si alespoň 3 stálé čtenáře, kteří na váš blog budou chodit s radostí a potěší vás..popřípadě zkritizují...
Musím si teď pořádně rozmyslet, jak svůj blog předělám..nechci to odbít...ale potřebuji si pořádně rozmyslet, jak to udělám...

Prvně ale umyju nádobí..:P

Krteček a kalhotky - parodie

14. listopadu 2008 v 13:06 | Barushka |  Natoč to! na youtube
U toho jsem se fakt dost zasmála..:D


Bez citrónu ani ránu!! Pojedeme do Prahy na "rožni"

14. listopadu 2008 v 11:34 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Udělala jsem si dobrou snídani, uvařila můj oblíbený čaj a sedla k počítači.

Parááda..lehnout si na záda..

Nevím proč mě to napadlo..?

Dneska mi čajíček naštěstí chutná. Minule jsem ho totiž přecitrónovala. Byla to tak neuvěřitelně odporná chuť..:-/. Představte si hořké v pozadí a přes to se dere chuť kyselé citrónové šťávy.
Teď mě tak napadá, že nevím, jak se píše slovo "citrón" s krátkým nebo dlouhým?
Když nevíte...pište s dlouhým, vypadá to líp :D

No dneska mi čaj chutná..teda není přímo jako od babičky, ale dá se. Myslím, že anglická hospodyňka by mi ho vylila na hlavu. Opravdu nikomu nebudu vařit čaje.. Vždycky do hrnku naliju horkou vodu a pytlík s čajem, cukra citrón přidám vedle na podšálek. Nebudu riskovat.
Každý má přeci jen jiné chutě, že...:)
Nemyslete si, že jsem jinak úplně neschopná..já náhodou umím i upéct štrůdl :D Nejvíc mě baví do něj píchat vydličkou...zapoměla jsem se zeptat, proč se to dělá. Asi aby ta šťáva z jablek nepraskla to těsto, ne?...třeba mi nějaká hospodyňka poradí.
Pečou v anglii štrůdl? Nevím, ale v Praze tomu určitě říkají "jablečný závin". Oni tam totiž neznají spoustu výrazů, které se na Moravě používají.
Třeba vaječina. když jsem to na ně vybalila, nevěděli co po nich chci. Pak jsem to musela přeložit na "míchaná vejce".
Oni si všecko tak zbytečně komplikují...
Nikdy nezapomenu na to, jak kamarádka jela na internát. Bylo to někam směr Praha. Myslím, že přesně někam k Liberci. Ale to jsou Pražáci jak vyšití, že..
No a svoji spolubydlící jednou večer poprosila: "Prosímtě rožni!"
A ta na ni vejrala jak blbá. "Co to? o mám jako přinést gril?"
Myslela si, že chce opékat maso na rožni. Ona to je docela síla, když jste z jedné země a nevíte, co na druhé půlce znamená to a tamto.
To je k smíchu.. xD
Musela jí vysvětlit, že "rožni" se na ostravsku používá místo "rozsviť světlo"
Nebo jak si myslí, že v Ostravě se mluví hanácky a ponašimu, ale to vůbec není pravda. Jen se tu mluví krátce.
Ostatně se říká, že mluvíme víc spisovně než oni.

Samozřejmě tím nemyslím nic proti Pražákům. V Praze jsem byla několikrát a moc se mi tam líbilo. Jela bych tam určitě znovu.
Jen je to prostě někdy sranda...:D

Já chci taky medaili !

13. listopadu 2008 v 20:08 | Barushka |  Když se potřebuju vykecat...

Dneska jsem chtěla přidat něco o mě, do nové rubriky, ale neuložila jsem si to a BááCc_" Vypli proud. Super! Nemám nic..

Ani jsem dneska nenašla nic zajímavého..

Jo jo..Už se strašně brzo stmívá a já mám pocit, že chodím nějak brzo spát. Ale cítím se líp, alespoň jsem vyspaná a svěží. Né jak o prázdninách v létě.

Víkend bude prodloužený a bude fajně. Brácha slaví nározky. Bude mu přesně 19- náct let.
Áno, Áno..kdo umí dobře počítat zjistil, že můj bratr se narodil přesně v den Sametové revoluce. Dostal za to medaili a já mám taky takový hezký datum a nic :D

Rodný list mi ale stačí:P

Mějte se famfárově!:-*