Srpen 2008

Je mi to líto, ale zatím to nejde jinak:(

24. srpna 2008 v 20:16 | Barushka
BLOG BYL POZASTAVEN NA DOBU NEURČITOU..

Vyhlášení soutěže o NTSČ + ceny!

18. srpna 2008 v 21:30 | Barushka
Tak a mám tady vyhodnocení soutěže O NEJLEPŠÍ TITULNÍ STRÁNKU ČASOPISU a spolu s ním samozřejmě i vyhodnocení...
Sešlo se tady opravdu hodně krásných výtvorů a všem zúčastněným moc děkuji za přihlášení do soutěže:-) Tady máte ode mě společný diplomek, který si můžete dát na blog.

SOUTĚŽ O NTSČ - 1. kolo

15. srpna 2008 v 11:23 | Barushka
A je tady průběh soutěže o NEJLEPŠÍ TITULNÍ STRÁNKU ČASOPISU. Jak už jsem říkala při přihlašování, bude jedno kolo a dvě vyhlášení (anketní a mnou). Promiňte, že jsem soutěž vyhlásila s velkým spožděním, ale čekala jsem na všechny přihlášené, dokud mi nepošlou svou titulku na e-mail...
klikni a hlasuj!

Pozastavení...??????

14. srpna 2008 v 13:55 | Barushka
Přemýšlím o pozastavení blogu, protože mě už nenapadají žádné nové články(všechno se to opakuje a je pořád dokola), navíc není moc času,...Návštěvnost taky pomalu, ale jistě klesá, a tak si říkám, jestli pozastavit nebo ne. SB taky poslední dobou nechodí a nenavštěvují (asi tak 2,3) a tak nepíšu ani já na jejich blog, protože se mi nedostane odpověď....ještě si to rozmyslím a napíšu, jak jsem se rozhodla..:(

Nervní denxDJdu se projííít...

10. srpna 2008 v 13:36 | Barushka |  Napsáno životem
10.8.│ 13:20│ tričko na spaní[xD]│Čajíík│Po snídani│ Blog, libko│online.gif image by spookys-graphixOnline│ Honzík│dííítě na zabití│Photobucket - Video and Image HostingSaraBareilles-LoveSong│Nicc│Photobucket - Video and Image HostingNikdo│Krásně│Ovšem│ChuťByByla[xD]│NervyVKyblu│
Nazdááár dupíínci:-)
Už jsem se vám dlouho neozvala, tak co se stalo nového?.. no celkem nic. Nějak jsem přechodila chřipku, takže už nejsem tak nachlazená, jako před 3 dny. Celé dny sedím doma, protože bylo celkem hnusně. Dva dny furt jen pršelo, tak se nedalo nic dělat. Ale dneska to vypadá líp, takže se půjdu projít s kočárkem, povozím bráchu a trošku se provětrám. Večery taky nic moc. Jednou mě vzal brácha na pivo, jinak celkem nuda..No.. včera přijel celý babinec, 3 tety a malá sestřenice. Tak tu chtěla u nás za každou cenu spát, tak mě tu celý den otravujexDxD "Pojď si hráááát", no tak tady do mě hučí, áááá..měla bych to vydržet, nechci být hnusná, mám ráda děti, ale na ni zrovna nemám nervyxDxD Tak se těším, až si pro ni teta přijede...xDxDxDNo, v pondělí si chci jít koupit barvu na vlasy a pak se objednat ke kadeřnici, trošku ty vlasy prostříhat..Tak jsem zvědavá jestli mě vezme tento týdenx) Tak snad nebudu vypadat jako debilxDxDxDKaždopádně to chce změnuxPxPTak se mějte kráásně,páááá :):)

Prosbička pro všecky

9. srpna 2008 v 14:43 | Barushka
Ahojky všichni, byla bych moc ráda, kdybyste mě podpořili v soutěži o nej blog, do které jsem se na jednom blogísku přihlásila. Po dlouhé době někde soutěžím, tak jestli byste mi mohli jeden hlásek věnovat. Budu moc ráda a oplatím;-) Pokud chcete, >HLASUJTE<

Blogindex.cz- Podvod?!

9. srpna 2008 v 9:47 | Barushka
Je to až k nevíře, ale www.blogindex.cz je prý podvodná stránka. Jak jsem tak projížděla blogy, narazila jsem na jeden, kde autor píše o tom, jak byl podveden a oklamán adminy této stránky. Více se dočtete na www.politik.blog.cz , kde můžete napsat komentář, co si o takovém oklamání vůbec myslíte. Pokud je to pravda, ( a já věřím, že ano), je to věc, která by se měla zastavit. Tak podpořte článek z Láďova blogu a dejte si ho na svůj blog. Třeba byste to mohli být příště vy, kdo tak hloupě naletí...Colorfull - ponožky

7. srpna 2008 v 12:23 | Barushka

Sladké papučky

7. srpna 2008 v 12:07 | Barushka |  Něco málo trendy
Pár kousků veselé domácí obuvi. Uplně sladké papučkyx)

Romantické šatičky - letní střihy

6. srpna 2008 v 17:47 | Barushka |  Něco málo trendy
Bohužel jsou ty obrázky v malé velikosti, ale i tak miluju tyhle střihy a tenhle styl:-)

Diplomek od Lijaw :-* moc děkuju

6. srpna 2008 v 17:40 | Barushka

Sara Bareilees - Love Song

6. srpna 2008 v 17:36 | Barushka


VELKÁ SOUTĚŽ O NTSČ - přihlaš se !

6. srpna 2008 v 12:34 | Barushka
Ahoj všem soutěžním nadšencům:)
Mám tady další soutěžku. No, dá se říct, že vlastně soutěž, protože to bude v trošku větším stylu. Jedná se o soutěž, kde můžete předvést svoje kreativní schopnosti.
Tahle soutěž mě napadla včera, když jsem se hrozně nudila, a tak jsem si otevřela PhotoFiltre a tvořila. Co máte za úkol? Co znamená NTSČ? Je to zkratka pro NEJLEPŠÍ TITULNÍ STRÁNKU ČASOPISU. Jak na to?
 • Určitě musíte mít nějaký grafický prográmek (úplně stačí PhotoFiltre)
 • Vymyslete si jméno časopisu, pro který budete dělat titulní stránku
 • Teď už stačí jen popustit uzdu nápadům a vytvořit hezký titulek časáku
Můžete tam mít jakou osobnost jen chcete, jakékoliv nápisy a barvy. Prostě záleží na vás.
Nejlepší titulek bude vyhodnocen podle ankety (dostane diplom) a aby to bylo fér, vyhodnotím i já sama nejlepší titulku (taky dostane diplom). Samozřejmě dostanou společný diplomek i ostatní zúčastnění.
Soutěž je na jedno kolo. Všem přihlášeným dám vědět, kdy soutěž odstartuje, ať si můžou začít shánět hlásky:)
Rozměry titulku by měly být 600x800 nebo 800x1000
Aby jste lépe pochopili, dám vám tady dva příklady, které jsem tvořila včera večer.
Kdo se chce přihlásit stačí jen napsat do komentáře následující údaje:
 1. Jméno/Přezdívka
 2. Adresa blogu, popřípadě e-mail
Titulky posílejte na tento e-mail jjachymkaa@seznam.cz
Tak se přihlašujte, dokud neřeknu stop..:)

Hodnocení blogu pro Mrs.ChoCoBeRrY

6. srpna 2008 v 12:12 | Barushka
Dalším ohodnoceným blogem je blog od mojeho eSBénka Mrs.ChoCoBeRrY.
 1. První dojem → 10/10 bodů
 2. Záhlaví → 9/10 bodů
 3. Okraje stránky → 10/10 bodů
 4. Menu → 10/10 bodů
 5. Obsah blogu → 10/10 bodů
 6. Celkově → 9/10 bodů
 7. Poznámka → Tento blog má vždycky hodně vychytaný design. Okraje mě hodně zaujaly, jsou dost pestré a dobře skombinované s pozadím stránky. Taky mají super vzor, nemám vůbec námitky. Vypadá to hodně dobře a hravě. Záhlaví je taky super, jen bych ho možná orámečkovala. Přijde mi trošku moc obyčejné, ale velkým plus je SCENE girl, takže 9 bodů..:) Menu je skvěle propracované, přehledné a pixelky taky nechybí. Co se týče obsahu blogu, je tam toho víc než dost a myslím, že si zajímavě počtete a prohlídnete plno krásných obrázků...takže 9 z 10 bodů, myslím, že u mojí tvrdé kritiky obstál dobřexD Moc hezký blog :)
(Pokud budeš mít nějaké výhrady k hodnocení tvého blogu, napiš komentář.)

Sandálky TopShop a Baťa

5. srpna 2008 v 18:15 | Barushka |  Něco málo trendy
Ploché sandálky jsou ideální hlavně pro vysoké dívky. Obzvlášť krásně vypadají na opálených štíhlých nohách sandálky s perleťovou sponkou a pásky, které se dají uvázat kolem lýtka. Perfektně se hodí například ke krátkým šortkám.

Hodnocení blogu pro Štěpánku

5. srpna 2008 v 15:55 | Barushka
Další hodnocení blogu je pro Štěpánku. Její blog najdete tady
 1. První dojem → 9/10 bodů
 2. Záhlaví → 8/10 bodů
 3. Okraje stránky → 10/10 bodů
 4. Menu → 7/10 bodů
 5. Obsah blogu → 10/10 bodů
 6. Celkově → 8/10 bodů
 7. Poznámka → Tento blog je moc hezky barevně sladěný, takže na první dojem vypadá dost dobře. Na druhý pohled si všimnu pár chybiček (které se však dají lehko odstranit) a to je menu. Písmo je moc světlé a nejde přečíst, takže by bylo lepší v tmavé barvě, ať nemusí návštěvníci blogu moc namáhat své oči. Záhlaví blogu ladí k celkovému vzhledu a navíc se hodí k tématice blogu. Hned je vidět co má majitelka blogu ráda:). Dávám jen 8 bodů, protože nejsem až tak velký fanoušek záhlaví s fotkami zvířátek, ale jak se říká "proti gustu žádný dišputát," a navíc je záhlavíčko poněkud obyčejné. Chtělo by to něčím zvýraznit. Co se mi dost líbí v menu jsou nadpisy podrubrik. Je to zajímavé. Obsah blogu je taky dobrý:).
Pokud budeš mít nějaké výhrady k hodnocení tvého blogu, napiš komentář.)

Hodnocení blogu pro Kubajzse

5. srpna 2008 v 15:43 | Barushka
Další hodnocení je pro Kubajzse a jeho blog najdete tady
 1. První dojem → 10/10 bodů
 2. Záhlaví → 10/10 bodů
 3. Okraje stránky → 10/10 bodů
 4. Menu → 10/10 bodů
 5. Obsah blogu → 10/10 bodů
 6. Celkově → 10/10 bodů
 7. Poznámka → Tak tento blog mě doslova nadchl. Je dost dobře propracovaný. Na první pohled se sice zdá, že je obyčejný, ale jak se říká"v jednoduchosti je síla". Obyčejné záhlaví a okraje jsou doplněny zajímavým rámováním blogu. Takže je vše najednou hodně vychytané. Menu je velmi vtipně a dobře pojato. Obsah blogu je na jedničku. Najdete tam hodně zajímavých článků. Navíc dodávám velké plus za přehlednost. Jen tak dál..:):)
(Pokud budeš mít nějaké výhrady k hodnocení tvého blogu, napiš komentář.)

Nechtěné otěhotnění

5. srpna 2008 v 15:36 | Barushka
Znám celkem dost případů nechtěného otěhotnění, a tak mě nejednou napadlo, co bych dělala, kdyby se mi to taky stalo. Jak bych se k tomu postavila nejen já, ale i moji rodiče a známí. Co by mi na to doma řekli. Jednou jsem to s mamkou tak probírala a myslím, že by se snažila to řešit. Určitě totiž není ten typ, který by mě hnal na ulici. Přemýšlím a vůbec netuším, jestli bych hned po tom, co bych se to dozvěděla, letěla na gynekologii a nechala si udělat miniinterrupci nebo jestli bych si dítě nechala. Měla bych hrozný strach z toho, že už nikdy nebudu moc mít dítě a že by mohly v pozdější době nastat komplikace. Dítě vám zabije mnoho příležitostí. V mládí máte ještě hodně věcí před sebou. Dítě by s sebou přineslo spoustu starostí. Ale většina mladých matek (a že jich pár znám) vám řekne, že je rádo, že to dítě má a nikdy by ho nevyměnilo. Jak byste se k tomu stavěli vy? Máte s tím zkušenost? Máte nějakou spolužačku, kamarádku, která si tím prošla? Nebo jste dokonce vy sami mladým rodičem..? Jak se k tomu stavíte vy a vaše okolí. Hrozně mě zajímají názory ostatních. Jak byste si počínali/počínáte....?