Červen 2008

ZVOLTE SI SONG LÉTA 2008

30. června 2008 v 19:36 | Barushka
!!Ještě dřív, než začnete číst, bych vás chtěla upozornit, že tento text vznikl pod mýma rukama a trvalo mi dlouho dát to dohromady, takže žádné kopírování. Tentokrát neberu ani zdroje...!!
Každé prázdniny frčí nějaká písnička. Hrajou ji v rádiích, na diskotékách, na koupácích, ale pouštíte si ji i vy doma. Zkrátka a dobře, ji můžete slyšet úplně všude.
Musí být chytlavá, musí upoutat pozornost a musí v ní být šťáva. Taková písnička je jako stvořená pro léto, at už je trávíte u moře, v kempu nebo třeba doma. Když tu písničku slyšíte, hned si ji začnete pobroukávat a třeba vás i roztančí. Je prostě oblíbená u většiny. Zbytek některých málo jedinců tu písničku nemůže ani slyšet, vypíná ji hned po tom, co uslyší první známý tón a jsou na ni vysloveně alergičtí.
V období prázdnin se v hitparádě objevuje mnoho nových skladeb, které se většinou ztratí stejně rychle, jako se objevily. A jsou to ať songy popové, rockové, taneční, hiphopové, ale i třeba legrační, které jsou velmi oblíbené...

PRÁZDNINY

30. června 2008 v 17:44 | Barushka
Ahoj všem blogařům, neblogařům i těm, co jen tak brouzdáte po internetu. Chtěla jsem tento blog trošku oživit, udělat tu změnu, vychytávku nebo něco jiného. Napadla mě nová rubrika, která se jmenuje "NA TÉMA". Toto téma se bude vždy po měsíci měnit. Tento měsíc jsou tímto tématem, jak jinak než PRÁZDNINY. Ty jsou sice dva měsíce, ale v srpnu tady bude zase jiné téma. Co tahle
rubrika obnáší? Mimo jiných článků tady budou článečky, které pofrčí jen a jen do téhle rubriky. Budou samozřejmě zaměřené, zrovna podle toho, jaké bude ten měsíc téma. Tato rubrika bude hlavně pro blogaře, protože se zde objeví plno soutěží a jiných aktivit, do kterých se mohou zapojit, a to jak jinak, než o drobné ceny( diplomky, klikačky, jmenovky, doporučení aj.). Soutěže většinou pomáhají ve zvětšení návštěvnosti jak vám, tak mě. Tak se určitě zapojujte...samozřejmě i moje milovaná eSBéčka se mohou přidat. Budu ráda, když napíšete názor, který máte k tomuto nápadu. Děkuju moc..za chvilku vám připravím 1. aktivitu na téma PRÁZDNINY.. mějte se prázdninově..papa

Fallen Leaves - Billy Talent

30. června 2008 v 11:51 | Barushka


Jak dát na blog MP3 k poslechu?

30. června 2008 v 11:23 | Barushka
Většina z vás chce na svém blogu mít i hrací MP3, které si mohou návštěvníci vaší stránky kdykoliv zpustit a poslouchat hudbu. Tady vám dám návod, jak si vložit MP3 k poslechu na váš blog.
  1. Jako první si otevřete nový článěk na svém blogu. Pak si v dalším okně najeďte na tento odkaz →www.imeem.com a zaregistrujte se.
  2. Pak si do vyhledávače nahoru napište písničku, kterou chcete (např. Madonna - Hung Up ) a potvrďte vyhledávání.
  3. Pod přehrávačem je html kód, ten si zkopírujte.
  4. V novém článku na vašem blogu kliknětena tento symbol, otevře se vám okno Vložit video nebo flash animaci. Vložte ten zkopírovaný html kód do textu a podtvrďte.
  5. Měl by se vám zobrazit obrázek, který si můžete libovolně zmenžovat a zvětšovat, podle potřeby.
  6. Pak už jen dejte uveřejnit článek a je to...
takto by to mělo vypadat:


BLOGINDEX.cz

30. června 2008 v 10:45 | Barushka
Tak se mi v komentářích častěji a častěji objevují komenty s výzvou, ať zaregistuji svůj blog na adrese www.blogindex.cz , a zísám tak větší návštěvnost. Trošku jsem tu stránku projížděla a všimla si, že blogaři z blog.cz moc nerozlišují zařazení svého blogu do kategorie. Zmáčkla jsem na kategorii "Fotografie" a podkategorii "Umělecké". Najelo mi tam spousta blogů, ale skoro všechny jsou zaměřeny na "všechno možné" (jak autoři sami popisují), ale určitě ne na umělecké fotografie. Než se zkusíte přihlásit, přemýšlejte, kam svůj blog zařadíte ;-). Určitě je to dost důležité. Většina by měla zařazovat do kategorie "Dětské blogy" nebo "Osobní", protože blogy jako ten můj nemají jednoznačné zaměření, a tak nemohu zařadit např. do potkategorie "Sport". Teď jsem například hledala blogy, které jsou zaměřené na hudbu, ale po zadání kategorie mi tam vyskočilo spoustu blogů, ale jen opravdová menšina tam opravdu patřila. Jen mě to tak napadlo, tak jsem to tu písla. Tak se přihlašujte, zařazujte (do správných kategorií) a propagujte svůj blog a možná vám to pomůže k větší návštěvosti.

Smajlíci vlastní výroby :-P

30. června 2008 v 0:54 | Barushka

Better In Time - Leona Lewis

30. června 2008 v 0:39 | Barushka


Heartbroken - Ft. Jodie Aysha

30. června 2008 v 0:14 | Barushka


Because Of You - Ne-yo

30. června 2008 v 0:12 | Barushka


Za spřátelení od @ony/Ice

30. června 2008 v 0:05 | Barushka

@ony/Ice :-*

30. června 2008 v 0:03 | Barushka
tak mám další spřáteláček od @ony/Ice , tentokrát velmi zajímavý blogísek, fakt moc se povedl, tak tradá na něho a koukejte, jak se na něm daří, já myslím že dobře.. tady klikni

Španělsko MISTŘI

29. června 2008 v 23:34 | Barushka
Soubor:Flag of Spain.svg
Tak a je tu konec..vyhráli to Španělé. Upřimně jsem fandila jim. Připadá mi, že si to víc zasloužili. Hráli bezvadně a po Torresově gólu si vedení 1:0 nad Němci udrželi až do konce zápasu... co vy na to, komu jste fandili???Spain Bunny x Germany Bunny ???ZUŘÍÍÍÍM !

29. června 2008 v 23:27 | Barushka
Nevím, jestli jsou ti lidi blbí, slepí, nechápaví, ale jasně mám napsáno v menu, že reklamytady nechcu, že je pro ně oddělená rubrika!Když jsem na cizím blogu a potřebuju hlas, první na co koukám je jestli ten člověk nemá rubriku na reklamy... si tady dávám práci s článkama a jediné, co mi přibývá do komentů jsou reklamy, reklamy a zase jen reklamy (kromě eSBéček mojich milovaných:-*)..Nechci si zařizovat BlackList, prostě jsem věřila, že lidi, co navštěvují blogy se tam aspoň porozhlídnou, napíšou komenty, zahlasujou..ale né, oni jen přijdou hodí sem reklamu, max. si něco zkopčí BEZ ZDROJE!.. Už se začínám uchylovat k myšlence BlackList. Vždycky jsem si říkala, né já taková nebudu, nebude mi vadit, když si sem někdo přijde poprosit o hlas...ale to jsem se spletla. Nedělám blog nareklamy!!..tak se podle toho zařiďte, už mě to fakt dopálilo..

Kosheen - Hide U

29. června 2008 v 21:26 | Barushka


100 otázek

29. června 2008 v 21:19 | Barushka |  Barushka
1.Jméno: Barushka
2. Vaše nálada?: Dobrá
3. Kolik je hodin?: 20:57
4. Narozeniny: 3.4.
5. Jméno tvých rodičů: Dáša, Pavel
6. V kolika letech tě měli rodiče: mamce bylo 23, taťkovi 26:-D
7. Kolik měříš: 158:-P
8. Tvoje číslo boty: 36
9. Styl oblečení:Líbí se mi ulítlé trička..:)


MrS. Mishelle :-*

29. června 2008 v 18:43 | Barushka
Další moc krásné eSBéčko MrS. Mishelle, koukněte..má nádhernej blog:-*

Od Buci a Puci..moc kujii:-*

29. června 2008 v 18:38 | Barushka

! WARNING ! pro všechny moje eSBé

29. června 2008 v 0:12 | Barushka
Ahojky všechny moje eSBéčka
Jsem ráda, že sis našla čas a koukla na můj blog, na toto upozornění. Poslední dobou nemám moc času obíhat pravidelně všecky spřáteláčky, ale když už na vás někdy kouknu, všímám si, že i někteří z vás se do přidávání nových článků taky moc nemají. Já jsem na tom byla taky úplně stejně, ale někdo se neozval už pěkně dlouhou chvíli, tak se vás chci zeptat, kdo se rozloučí..?
čti dál !

Chceš spřátelit ?

28. června 2008 v 23:41 | Barushka
Pokud chceš semnou spřátelit, stačí, když vyplníš tento mini dotazníček. Stačí napsat do komentíků. Moc ráda spřátelím, pokud za to bude tvůj blog stát.


Klikni a čti celé

SCENE

28. června 2008 v 23:00 | Barushka
scene.